بهره برداری و بازدید از چند واحد تولیدی و صنعتی در سفر دبیرشورایعالی مناطق آزاد به اروند

نماینده ویژه رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری، صنعتی و ویژه اقتصادی در سفر یک روزه به اروند از شرکت بازرگانی نور خوزستان دیدن کرد و دو واحد تولیدی و صنعتی را افتتاح کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد اروند با حضور حجت‌الله عبدالملکی دو شرکت ( هلیا ساحل اروند) و ( فراز صنعت جنوب) در شهرک صنعتی خرمشهر افتتاح شدند.

شرکت عمل آوری ماهی و میگو ( هلیا ساحل اروند) با اعتبار ۸۴ میلیارد تومان و اشتغالزایی برای ۴۰ نفر و شرکت( فراز صنعت جنوب) تولید کننده پارچه رومبلی با ارزش ۵۵ میلیارد تومان و اشتغالزایی برای ۲۴ نفر ۲ واحدی بودند که توسط این مقام مسئول در شهرک صنعتی خرمشهر به بهره برداری رسیدند.

بهره برداری و بازدید از چند واحد تولیدی و صنعتی در سفر دبیرشورایعالی مناطق آزاد به اروند

نماینده ویژه رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری، صنعتی و ویژه اقتصادی همچنین از شرکت بازرگانی نور خوزستان بازدید کرد.

منبع: مشرق نيوز

تاریخ انتشار

در

,

برچسب ها:


با عنایت به اینکه سایت «اخبار اقتصادی» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است. (قانون تجارت الکترونیک)

اخبار اقتصادی نقشی در تولید محتوا ندارد و مطالب این سایت، بازنشر اخبار پایگاه‌های معتبر خبری است.