زمینه حضور موثر طرح های پتروشیمی در جایزه تعالی فراهم شود

وی گفت: حضور فعال شرکت ها در این جایزه، افزون بر ارتقای سطح توانمندی مدیران، می تواند موجب بالارفتن کیفیت و افزایش بهره وری کارکنان نیز شود.

معاون وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی گفت: به منظور بالابردن اثر بخشی بیشتر جایزه تعالی در افزایش سطح بهره وری و کیفیت شرکت ها، باید زمینه مشارکت طرح های پتروشیمی نیز برای حضور در جایزه تعالی فراهم شود.

مرتضی شاهمیرزایی معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی (شنبه 19 خردادماه) در نخستین جلسه دبیرخانه یازدهمین دوره جایزه تعالی صنعت پتروشیمی، اظهار کرد: جایزه تعالی باید به منظور اثربخشی بیشتر خود در بالابردن سطح بهره وری و کیفیت شرکت ها از روش های نوین در ارزیابی شاخص ها و فرایندها استفاده کند.

وی با تاکید بر اینکه در دوره یازدهم جایزه تعالی باید نگاه ویژه ای به مشارکت طرح های پتروشیمی در فرایندهای ارزیابی کرد، افزود: مشارکت طرح ها در جایزه تعالی و ارزیابی آنها با شاخص های مختلف، موجب تحقق اهداف و برنامه ریزی ها در مسیر ساخت و تکمیل طرح های توسعه ای در مسیر تکمیل زنجیره ارزش می شود.

معاون وزیر نفت با بیان اینکه یکی از ویژگی های جایزه تعالی ارتقای کیفیت و افزایش بهره وری کارکنان یک سازمان و شرکت ها است، خاطرنشان کرد: ضروری است که متولیان و ارزیابان جایزه تعالی توجه جدی به آموزش و توانمند سازی خود داشته باشند.

وی گفت: حضور فعال شرکت ها در این جایزه، افزون بر ارتقای سطح توانمندی مدیران، می تواند موجب بالارفتن کیفیت و افزایش بهره وری کارکنان نیز شود.

به گزارش نیپنا، در نخستین جلسه دبیرخانه یازدهمین دوره جایزه تعالی صنعت پتروشیمی (طرح های صنعت پتروشیمی) که با حضور مدیران عامل و نمایندگان طرح های پتروشیمی فعال برگزار شد، رئیس و دبیر جایزه تعالی صنعت پتروشیمی گزارش هایی از دوره های پیشین و همچنین نحوه برگزاری یازدهمین دوره این رویداد را ارائه کرد.

منبع: مشرق نيوز

تاریخ انتشار

در

,

برچسب ها:


با عنایت به اینکه سایت «اخبار اقتصادی» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است. (قانون تجارت الکترونیک)

اخبار اقتصادی نقشی در تولید محتوا ندارد و مطالب این سایت، بازنشر اخبار پایگاه‌های معتبر خبری است.