افت ۵۷۳ واحدی شاخص کل بورس +نقشه

بورس نمایه

شاخص کل بورس امروز ۲ اسفند با کاهش ۵۷۳ واحدی در ارتفاع ۲ میلیون و ۷۰ هزار واحدی قرار گرفت.

  • جاباما -استیکی سایت

به گزارش مشرق، در انتهای معاملات امروز چهارشنبه (۲ اسفند) بازار سرمایه، شاخص کل بورس با کاهش ۵۷۳ واحدی در ارتفاع ۲ میلیون و ۷۰ هزار واحدی قرار گرفت. سدشت، وپارس و خزامیا سه نمادی بودند که بیشترین تاثیر را در شاخص داشتند وخزامیا، داتام و شستا سه نماد پرتراکنش بودند.شاخص کل هم وزن نیز با کاهش ۱۵۶ واحدی روی پله ۷۲۶ هزار و ۹۳۳ واحدی قرار گرفت.

امروز خودرو بیشترین ارزش معامله را با مبلغ ۲۷۵ میلیارد تومان به خود اختصاص داد. همچنین انبوه سازی و کانی غیر فلزی در رتبه‌های بعدی ارزش معاملات قرار داشتند.

افت ۵۷۳ واحدی شاخص کل بورس +نقشه

وبملت۲، افران و ونیکی ۲ بیشترین ارزش معامله و نمادهای وبملت۲، شستا و وبملت بیشترین حجم معامله را در بورس تهران تجربه کردند.

اراد ۸۷۴، اراد ۱۲۰۴ و اراد ۱۲۶۴ بیشترین ارزش معامله و نمادهای کرمان، فنر و پاداش ۲ بیشترین حجم معامله را در فرابورس تهران تجربه کردند.

افت ۵۷۳ واحدی شاخص کل بورس +نقشه

منبع: مشرق نيوز

تاریخ انتشار

در

,

برچسب ها:


با عنایت به اینکه سایت «اخبار اقتصادی» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است. (قانون تجارت الکترونیک)

اخبار اقتصادی نقشی در تولید محتوا ندارد و مطالب این سایت، بازنشر اخبار پایگاه‌های معتبر خبری است.