۱۷ درصد سهام کشتیرانی به سازمان تامین اجتماعی واگذار شد

۱۷ درصد سهام کشتیرانی به سازمان تامین اجتماعی واگذار شد

۱۷ درصد سهام شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران متعلق به وزارت جهاد کشاورزی در جلسه هیات واگذاری به سازمان تأمین اجتماعی واگذار شد

به گزارش مشرق از وزارت اقتصاد، چهارصد و یازدهمین جلسه هیأت واگذاری عصر دوشنبه به ریاست وزیر امور اقتصادی و دارایی و با حضور اعضای این هیات در سالن جهاد اقتصادی وزارت اقتصاد برگزار شد.

این جلسه در خصوص قیمت پایه و شرایط واگذاری ۱۷ درصد سهام شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران، متعلق به وزارت جهاد کشاورزی بحث و تبادل شد و مقرر گردید سهام مذکور به سازمان تأمین اجتماعی واگذار شد.

بر اساس این گزارش، اعضای این هیأت نحوه عرضه و تعیین قیمت پایه ۲ درصد سهام شرکت ملی صنایع مس ایران را بررسی کردند و در این زمینه تصمیم گیری شد تا عرضه آن بصورت ۲ بلوک یک درصدی با قیمت تابلوی بورس و ۳۰ درصد فراتر از آن، انجام شود.

همچنین اعضاء در ادامه این جلسه تخصصی، اصلاح اساسنامه بانک ملت را تصویب کردند و اتخاذ تصمیم در خصوص شیوه قیمت گذاری بنگاه ها پس از بحث و تبادل نظر، جهت اصلاحات به جلسات آینده موکول شد.

منبع: مشرق نيوز

تاریخ انتشار

در

,

برچسب ها:


با عنایت به اینکه سایت «اخبار اقتصادی» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است. (قانون تجارت الکترونیک)

اخبار اقتصادی نقشی در تولید محتوا ندارد و مطالب این سایت، بازنشر اخبار پایگاه‌های معتبر خبری است.